۱- نقطه٬ سر خط!

سلام!

چند وقت پیش محمد (از نوع حاجعلی) و یکی دو تا دیگه از بچه ها وبلاگهای جدید راه انداخته بودن. راستش بدجوری هوائی شدم که دوباره نوشتن رو شروع کنم (دوباره برای این میگم که این وبلاگی رو که می بینید٬ سال ۸۳ درست کرده بودم و یه چیزائی هم توش می نوشتم٬ اما مشغله زندگی نگذاشت درست و حسابی ادامه اش بدم).

نکته جالبش اینجاست که توی قسمت نظرات، محمد رو کلی نصیحت کرده بودم که بابا این کارا آخر و عاقبت نداره و بعدا نمی تونی جواب خدا و خلق خدا رو بدی و ...04.gif حالا ملت به خودمون چیا بگن خدا می دونه.

خلاصه اش اینکه با توجه به وضعیت کار و درس و کمبود وقت٬ نمی دونم چند وقت بتونم آپدیت کنم٬ اما امیدوارم که خیلی دیر به دیر هم نشه. خدائیش اگه می شد که مثل اکبر در هفته یه روز ثابت این کار رو بکنم که خیلی عالی می‌شد.

چیزای زیادی هست که دلم می خواد راجع بهشون بنویسم؛ زندگی با همه خوبیها و بدیهاش، درس خوندن با همه خاطراتش، مطالب کاری، مطالب علمی، اتفاقات روزانه و چیزای دیگه. حالا کدوماشو بنویسم، می تونید سر بزنید تا بفهمید03.gif (ضمنا با شرایطی، مطالب سفارشی هم می نویسیم!! 13.gif اگه موردی هست بسم الله.)

ما که بعد از اون نقطه، دوباره برگشتیم سرخط! تا ادامه شو خدا چی بخواد.

راستی! نمی خواین بدونین چرا اسم این وبلاگ «از سرزمینهای دور» هستش؟ ماجراش مفصله. ایشالا سر فرصت براتون می‌گم.

برای همه تون آرزوی شادی و موفقیت دارم.

یا حق.

/ 18 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اميرعلي

سلام اخوي بسي مشعوف شديم از راه اندازي مجدد وبلاگ. دفعه قبلي كه يحتمل براي از ما بهتران مي نوشتي كه ما نديده ايم. اين بار سعي كن براي كسي ننويسي. منظورم اينه كه براي دل كسي ننويس!!! واضحه؟؟؟؟ بيشتر توضيح بدهم؟ يا علي مدد !

دریا

به به! جای بسی خرسندیه آقای دکتر! خبر داشتم دست به قلم دارین اما گویا جدی جدی اینطوریاست. به شدت منتظر خوندن دستنوشته هاتون هستم. تا بعدی بهتر!

بابک

سلام ببين اين يکی دو ساعتی که وقت داری و بذار واسه زن و زندگيت . واسه آدميزاد تفريح هم لازمه (اکه خدا بیغمبر سرت میشه بدون که اونا هم همینو میکن) خلاصه از ما کفتن

مجتبی

سلام به مرد مرد دوست داشتنی ما همه جوره چشم و گوشمون با شماست حتی توی اینترنت دوست داریم

مريم

بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه! از سرزمينهای دور ديگه!

آرمان

سلام برادر من هم مثل خیلیهای دیگه!!!!! فکر نمی کردم تو هم از این کارا می کنی.راستش اصلا به ذهنم خطور نمی کرد. ولی خوبه .من که معمولا نوشته هام شخصيه و وقتی می نويسم فقط خودم می خونم. ولی تو بنويس تا من هم از نوشته هات استفاده ( و شايد سوء استفاده )کنم. تا بعد.

وکیلیان

سلام دوست عزیز مطمئنا آدمی مثل شما چیزهای زیادی واسه یاد دادن داره .مرتب سر می زنم و مشتاق آموختنم.

احسان

پس يادت باشه هميشه آينده نگر باش و به دوستهای بدبختت گير نده آقای مبادی آداب... يادمه يه روزايی سر مسايل شرعی هم زياد گير ميدادی ولی جديدا صدات درنمياد. نمی دونم يا روشن فکر شدی يا هم که... بادا بادا مبارک بادا ...

بابک

سلام آرنوش جان اگه روت نميشه بگی چرا اسم وبلاگتو چرا سرزمين های دور گذاشتی ، می خوای من بگم .

غریبه آشنا

رسيدن به خير برادر.