۱۹- عيد مبارک.

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت
صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت...

33zahy9.jpg

ماه رمضان امسال هم تموم شد... با همه اتفاقاتش، با شبهای قدرش، با سحرهای لذتبخشش، با افطارهای دوست داشتنی اش، با کم خوابی هاش، با دعاهای قشنگش...
نمی دونم رمضان سال دیگه ما هستیم یا نه... امیدوارم همه از رمضان امسال استفاده مناسب رو برده باشند...

صبح عید با امیرعلی رفتیم نماز عید فطر مصلی. جاتون خالی خیلی حال داد. مثل همیشه کلی روحبخش و دلنواز بود... نماز زیر سقف آسمون... اونم چه نمازی... نماز واسه تشکر از کسی که یه ماه خونه اش مهمون بودی و کلی زحمت بهش دادی... خداجون ممنون.
امسال قالیباف هم کولاک کرده بود. پذیرائی از نمازگزارا داخل اتوبوس با کیک و شیر پاستوریزه!! کاری به جنبه های سیاسیش و ... ندارم، ولی خدائیش یکی از معدود دفعاتی بود که احساس کردم یه نفر واسه مردم مملکت احترام قائل شده و بجای لاف و یقه چاک دادن و قربون صدقه رفتن، یه کار اساسی انجام داده. هر چند خودم منتقد بعضی از کارای شهرداری هستم، ولی این یکی رو خیلی خوشم اوم. دستت درد نکنه سردار!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تعطیلات!
یه تعطیلات غیرمنتظره! بدون هماهنگی. بدون خبر قبلی...
برای من که از نبودن برنامه ریزی بشدت ناراحت می شم، فاجعه بود... (البته بماند که با توجه با کمبود خواب شدید، یه جورائی این فاجعه رو استقبال کردم!)
نمی دونم چی بگم... هیچکی از استراحت بدش نمی آد، ولی آخه اینطوری؟
کاش این رئیس جمهور محترم تو چند سالی که علم و صنعت بود، یه تک پا دانشکده صنایع هم میومد و با بحثهائی مثل برنامه ریزی و ... یه حال و احوالی می کرد...

اینم جدیدترین عکس از امیرحسین از کانادا. چند روز پیش تولدش بود. اونجا پیش دوستای جدیدش جشن گرفته بود.

2a8na6p.jpg

یادش بخیر سالهای قشنگ زندگی توی جشنواره با امیرحسین، علی و علیرضا...
دلم برای اون موقع ها تنگ شد... برای دوران لیسانس ... بهترین سالهای عمرم... بی دغدغه، بی غل و غش...31.gif

یا حق.

/ 12 نظر / 70 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیرعلی

سلام! ۱- آرنوش جان! ای فدای تو هم دل و هم جان! سیاسی صحبت نکن! در جریانی که.....اصلا دوست ندارم اگر فردا رییس جمهور شدم، نگذراند معاون اولم بشی!!!! ۲- آرنوش جان! سردار نه! بگو دکتر! یا همون آقا! داری که قضیه را...! تو که توجیه بودی بابا! ۳- خیلی مخلصیم! یا علی مدد!

کوچولو

ئيلو

آقا تعطيلي خيلي توپه، چه با برنامه‌ريزيش، چه بي برنامه‌ريزيش! شما هم خواهشا اينجا رو ديگه استادبازي در نيار دُكي جون! احساس مي‌كنم يه جورايي دارم به رئيس جمهور محترم علاقمند مي‌شم، خدائيش اين يكي رو خوب اومد! من كه كلي مشعوف شدم، اما حيف كه كم بود!

دريا

خيلی خوش گذشت!!!!!!!!!! تعطيلات همه‌جوره‌اش خوبه، منم موافقم. برنامه‌ريزی واسه تفريح و برنامه‌های هيجان‌انگيز که کاری نداره، دکتر!

سينرژی

اين مطلب رو در مورد کارهای سردار نوشته بودم که در وبلاگم قرار ندادم: شب عید فطر، شهردار تهران در تلویزیون اعلام کرد که فردا بعد از ظهر، جشن بزرگی با برنامه‌های شاد و متنوع در میدان آزادی برگزار می‌شود که در وسط میدان عمو پورنگ برای بچه ها برنامه اجرا خواهد کرد و چهار گروه نیز در چهار طرف میدان به طور همزمان به اجرای برنامه‌های هنری خواهند پرداخت. ما هم همراه خانواده برای تماشای عموپورنگ تشریف بردیم! چه تشریف بردنی. (عربی دبیرستان را که فراموش نکرده اید). جایگاه وسط میدان ارتفاع مناسبی نداشت و مردم از سر و کول هم بالا می‌رفتند. بعد از زیارت عمو پورنگ با اعمال شاقه، به یکی از جایگاههای کنار رفتیم که برنامه‌هایشان بسیار شاد و متنوع بود! مردم از مجری و نوازنده کی‌بورد تقاضای آهنگ‌های مختلف بندری و عربی و ... می‌کردند و با هر آهنگ، عده ای هنر نمایی می‌نمودند! هر وقت هم خسته می‌شدند، گروههای محلی می‌آمدند و به رقص‌چوب و رقص کردی و ... می پرداختند. خلاصه هرچه نیروی انتظامی و گشت ارشاد در این چند ماهه رشته بودند، پنبه شد....

سينرژی

ادامه .... در دور میدان هم کیک و ساندیس و میوه و آب معدنی بود که از زمین و آسمان همچون مائده بر حضار نازل می‌شد و بعد از نورافشانی اعلام کردند که شهردار تهران برای شادی شهروندان اعلام کرده که تمامی شهربازی‌های تهران در این چهار روز تعطیلی رایگان است. چقدر این شهردار تهران خوب است! نزدیکی اتمام برنامه هم اعلام کردند شرکت واحد، که زیر مجموعه شهرداری است، به دستور شهردار تهران، همه حضار را به طور رایگان به تمام نقاط تهران و کرج منتقل می‌کند، واقعا کی قدر این شهردار فدارکار را می داند؟!! نتیجه گیری اخلاقی: ببین، تو می‌دونی شهردار تهران کیه؟ خوبه اسمش رو یاد بگیریم. اگه مسوولیت مهمتری داشته باشه حتما بیشتر به مردم خدمت می‌کنه. راستی، دوره بعد انتخاب ریاست جمهوری چه زمانیه؟ چی میشه اگه دفعه بعد اون رئیس جمهور بشه؟ بابا، اون کانال تلویزیون را عوض کن، از صبح تا شب هی میگن انتخابات شورای شهر، اعصابمون خرد شد، ببین کدوم کانال برنامه شاد و متنوع داره.

ميثم

ای بابا آرنوش جان! تعطيللات چه يه روز چه چهار روز! چه فرقی ميکنه وقتی کاری توش انجام نمیشه! تازه من شنيدم چون ايام هفته بين دو تا جمعه قرار گرفته از اين به بعد قراره ايران کلاْ تعطيل شه!

سالار

سلام من از طریق پازاریت وب شما رو شناختم اگه خواستسن تبادل لسنک کنیم اگه خواستین به من یا ایلیا خبر بدین

شاه راه

سلام عيد شما هم مبارک اميدوارم يک قدم که نه يک آسمان به بندگی او نزديک شده باشيم!اسم وبلاگتون منو ياد سرزمين های شمالی انداخت جالبه نه؟!

آيينه

من هم کلی حرص خوردم بابت اين تعطيلی که در طول آن نه بليط شهرستان گير می اومد نه هيچ عابر بانکی پول داشت و نه .... بگذريم از ترافيک جاده ها که همه رو شاکی کرده بود